Firma

Testing Technology. Together.
 

Misja

ForTest projektuje i produkuje swoje narzędzia do wykrywania nieszczelności i testowania przepływu z uwagą. Są one nowoczesne, szybkie, niezawodne i możliwe do zidentyfikowania. Nowa seria „T” przenosi testowanie w zakresie nieszczelności na całkiem nowy poziom.
 

Wizja

ForTest jest nie tylko oddane zapewnianiu najnowocześniejszych narzędzi na rynku, ale całe podejście firmy jest innowacyjne, ponieważ ma ona zamiar stworzyć synergię ze swoimi klientami w celu dostarczenia im rozwiązań pod klucz zaprojektowanych zgodnie z ich potrzebami.
 

Wartości

Dotknij partnerstwa. | Nie sprzedajemy produktów, ale rozwiązania zbudowane we współpracy z naszymi klientami. Nasz sprzęt jest zaprojektowany do szerokiego zakresu zastosowań, w obróbce i po obróbce, w celu zagwarantowania doskonałego działania nawet w najtrudniejszych warunkach.Rozwijamy się za granicą poprzez sieć lokalnych firm.
Dotknij technologii testującej. | Technologie innowacyjne w naszych narzędziach testujących w zakresie nieszczelności mają na celu uzyskanie najbardziej stabilnych, precyzyjnych i powtarzalnych pomiarów, jakie są obecnie dostępne na rynku.
Dotknij mądrze. | Nasze narzędzia są wspierane przez najnowocześniejsze systemy IT po to, by zawsze zapewniać najlepszą odpowiedź na Twoje problemy związane z testowaniem.
Dotknij szybko. | Testowanie nigdy dotąd nie było tak proste dzięki niewiarygodnemu działaniu pneumatycznemu i pomiarowemu.
Dotknij łatwo. | Wyjątkowo łatwy sposób użytkowania daje naszym narzędziom tą przewagę konkurencyjną, także dzięki nowej intuicyjnej klawiaturze ekranu dotykowego, zapewniając szybkie wdrożenie i niewymagając żadnego przeszkolenia technicznego. Zainstaluj, użyj, przetestuj.
 
 

Profil

ForTest projektuje i produkuje narzędzia do wykrywania nieszczelności i testowania przepływu. Spoglądając zawsze w kierunku innowacji, od 2012 roku, firma miała swoją siedzibę w Modenie, w dawnej fabryce Maserati i może pochwalić się klientami we Włoszech i na całym świecie, pracujących w wielu sektorach takich, jak motoryzacyjny, rolniczy, oleju hydraulicznego, nawadniania, mechaniczny, elektroniczny, biomedyczny i opakowaniowy.