Aplikacje

MEDICAL.
For your life.
Zdrowie pacjenta jest priorytetem każdego lekarza, który musi polegać na doskonałej jakości urządzeń stosowanych na co dzień w medycynie. Tylko rygorystyczne badania komponentów jednorazowego użytku mogą zagwarantować najlepsze warunki dla pacjentów. Za pomocą urządzeń do badania szczelności i badania przepływu firmy ForTest możliwe jest badanie takich elementów jak worki, zestawy, rurki, krany, zawory, kroplówki, igły, filtry, maski i aparaty do dializ.
HOUSEHOLD APPLIANCE.
For your comfort.
Gwarancją dobrego funkcjonowania i trwałości sprzętu AGD jest pewność montażu, w którym zastosowano niezawodne i sprawdzone komponenty. Odpowiednie testowanie elementów mechanicznych i elektronicznych to jedyna zwycięska recepta na zapewnienie niezawodności urządzeń domowych takich jak piekarniki, pralki, zmywarki, zegarki, smartfony i wiele innych.
 
OLEODYNAMIC.
For your productivity.

 
Maszyny do robót ziemnych lub rolniczych muszą mieć jako pierwszy parametr niezawodność w czasie, ponieważ są one zaprojektowane do pracy w środowisku o często ekstremalnych warunkach. W układzie hydraulicznym znajdują się komponenty, które mogą być bardziej krytyczne, takie jak cylindry, węże wysokociśnieniowe, osie, łyżki, kabiny, wymienniki ciepła, brony i wszystkie systemy oprysku typowe dla rolnictwa. Urządzenia ForTest są odpowiednie do testowania tych komponentów, zapewniając najwyższą jakość i niezawodność.
AUTOMOTIVE.
For your safety.

 
Świat motoryzacji stale się rozwija i stawia czoła nowym wyzwaniom w celu zwiększenia wydajności i jakości. ForTest wspiera firmy na każdym etapie procesu, dostarczając elastyczne, wysokiej jakości urządzenia do badania szczelności i przepływu w głowicach silników, zaciskach hamulcowych, obwodach wewnętrznych, światłach, układach wydechowych, akumulatorach do samochodów elektrycznych, pompach i wielu innych.

Chcesz uzyskać informacje, jak przetestować swoją aplikację? Kontakt z nami