Aplikacje

MEDICAL.
For your life.
Zdrowie pacjenta jest priorytetem każdego lekarza, który musi polegać na doskonałej jakości urządzeń stosowanych na co dzień w medycynie. Tylko rygorystyczne badania komponentów jednorazowego użytku mogą zagwarantować najlepsze warunki dla pacjentów. Za pomocą urządzeń do badania szczelności i badania przepływu firmy ForTest możliwe jest badanie takich elementów jak worki, zestawy, rurki, krany, zawory, kroplówki, igły, filtry, maski i aparaty do dializ.
HOUSEHOLD APPLIANCE.
For your comfort.
Gwarancją dobrego funkcjonowania i trwałości sprzętu AGD jest pewność montażu, w którym zastosowano niezawodne i sprawdzone komponenty. Odpowiednie testowanie elementów mechanicznych i elektronicznych to jedyna zwycięska recepta na zapewnienie niezawodności urządzeń domowych takich jak piekarniki, pralki, zmywarki, zegarki, smartfony i wiele innych.
 
OLEODYNAMIC.
For your productivity.

 
Maszyny do robót ziemnych lub rolniczych muszą mieć jako pierwszy parametr niezawodność w czasie, ponieważ są one zaprojektowane do pracy w środowisku o często ekstremalnych warunkach. W układzie hydraulicznym znajdują się komponenty, które mogą być bardziej krytyczne, takie jak cylindry, węże wysokociśnieniowe, osie, łyżki, kabiny, wymienniki ciepła, brony i wszystkie systemy oprysku typowe dla rolnictwa. Urządzenia ForTest są odpowiednie do testowania tych komponentów, zapewniając najwyższą jakość i niezawodność.
AUTOMOTIVE.
For your safety.

 
Świat motoryzacji stale się rozwija i stawia czoła nowym wyzwaniom w celu zwiększenia wydajności i jakości. ForTest wspiera firmy na każdym etapie procesu, dostarczając elastyczne, wysokiej jakości urządzenia do badania szczelności i przepływu w głowicach silników, zaciskach hamulcowych, obwodach wewnętrznych, światłach, układach wydechowych, akumulatorach do samochodów elektrycznych, pompach i wielu innych.
E-MOBILITY
For your future.
Samochody, skutery elektryczne i rowery: przyszłość mobilności jest elektryczna. W tym przejściu ku bardziej zrównoważonej przyszłości, które znacznie przyspieszyło ewolucję rynku, ForTest jest u boku firm z sektora motoryzacyjnego, oferując urządzenia zdolne do kontroli jakości całego procesu produkcji nowych potrzebnych komponentów, takich jak ogniwa do akumulatorów, kolumny ładujące, falowniki, silniki elektryczne, elektroniczne jednostki sterujące.

Chcesz uzyskać informacje, jak przetestować swoją aplikację? Kontakt z nami